Rejestracja
Strona główna Spółki • Notowania Ogłoszenia giełdowe Szukasz finansowania? FAQ

Informacje podstawowe

Dlaczemu sp. z o.o.

Warszawa 01-845 Warszawa, Schroegera 90/B
Wiarygodny
NIP: 5213706471
Regon: 36250283000000
KRS: 0000575233
Zarząd:

Anna Nowicka-Bala

Dlaczemu - Dom Pracy Twórczej to miejsce wyjątkowe, pełne inspiracji i pozytywnej energii.


Nasza kawiarnia na warszawskich Bielanach to spokojny i sympatyczny lokal, w którym napijesz się dobrej kawy i zjesz pyszne ciasto.


W wyjątkowy sposób łączymy kawiarnię, wydawnictwo oraz kreatywną przestrzeń pracy w spójną całość. Każdy pasjonat, mały i duży, może rozwijać tu swoje zainteresowania. Organizowane są warsztaty rękodzieła, spotkania autorskie, wernisaże, pokazy, turnieje gier planszowych, koncerty oraz wiele innych. Dlaczemu bardzo chętnie udostępnia też swoją przestrzeń innym twórcom.


Jesteśmy grupą ludzi z wzajemnością zakochanych w rękodziele i literaturze, którzy pragną zarazić cały świat swoją pasją i pomysłami. Marzymy o tym, by nasz każdy nowy gość zaczarował się magią , tworząc wyjątkową społeczność czytelników oraz doświadczonych i początkujących twórców. Wcielając się w rolę współczesnych mecenasów sztuki, patronujemy ważnym inicjatywom i wydarzeniom kulturalnym. W Dlaczemu znajduje się również profesjonalny coworking.


Poszukujemy wspaniałych książek, ukrytych w głębi umysłów i na dnie biurkowych szuflad. Jesteśmy otwarci na nowe inicjatywy wydawnicze, zachęcamy początkujących pisarzy do publikacji swoich mniejszych i większych dzieł. Nasze wydawnictwo pragnie promować i wspierać każdy młody talent, zwłaszcza na starcie literackiej kariery. Umożliwiamy również wydawanie książek w formie hybrydowej. Na chwile obecną nakładem naszego wydawnictwa ukazało się kilkadziesiąt tytułów.


Przede wszystkim stawiamy na kreatywny rozwój młodych artystów. Jako opiekuni i mentorzy, poprzez promowanie idei tworzenia, pragniemy rozniecić w nich zapał do rozwijania swoich talentów. W tym celu organizujemy interesujące zajęcia i warsztaty tematyczne, odkrywające nowe horyzonty i nieznane dotąd konwencje. 


U nas znalazł swoje miejsce Zielony Azyl - inicjatywa wymiany roślin.


W Dlaczemu znajduje się również profesjonalny coworking.

Całe nasze wnętrze zostało urządzone z najwyższą dbałością o szczegóły. Schludne, przestronne, estetyczne wnętrza ułatwiają skupienie się na pracy, zaś energiczny, kameralny klimat poprawia samopoczucie każdego członka zespołu. Użytkownik przestrzeni do pracy posiada swobodny dostęp do nowoczesnych urządzeń biurowych: drukarki, skanera, ksero, niszczarki, bez jakichkolwiek limitów eksploatacji czy opłat za serwisowanie sprzętu. 

Dzięki obecności świetnie wyposażonej i dobrze wyglądającej sali konferencyjnej, możesz odmienić swoje spotkania z klientami, przeprowadzić ciekawe szkolenie lub zorganizować atrakcyjne warsztaty. Po wcześniejszej rezerwacji oddajemy Ci do dyspozycji kilkadziesiąt metrów kwadratowych profesjonalnej przestrzeni biznesowej, którą wykorzystasz wedle własnego pomysłu i zapotrzebowania. Obsługa biura jak zawsze służy pomocą w organizowaniu przedsięwzięć biznesowych – na każdą okazję!

Nasza przestrzeń to:

 • nowoczesne, wygodne miejsce pracy
 • dogodny dojazd, blisko centrum i stacji metra
 • niska cena (już od 30zł/msc!)
 • dostęp do profesjonalnego sprzętu biurowego (drukarka, skaner, niszczarka, ksero)
 • możliwość skorzystania z obsługi biurowej w ramach Biura Wirtualnego
 • usługi asystenckie
 • pomoc w projektowaniu logo, tworzeniu prezentacji firmowych i wizytówek
 • wirtualny adres dla Twojej firmy na Bielanach w Warszawie
 • elegancka kawiarnia (miejsce spotkań i wypoczynku w trakcie pracy)
 • zawsze świeża kawa, herbata, słodkie i wytrawne przekąski, pożywne śniadania
 • profesjonalna sala konferencyjna (do wynajęcia po uprzedniej rezerwacji)
 • dogodne miejsce organizacji spotkań, warsztatów, wystaw, imprez firmowych

Celem zbiórki jest zakup nieruchomości, w której bez przeszkód będziemy mogli kontynuować i rozwijać naszą dotychczasową, wszechstronną działalność. Szacowana kwota zbiórki to 500 tys. - 1.200 tys. W zależności od pozyskanej kwoty rozważamy odkup obecnej nieruchomości bądź zakup nowej i dostosowanie jej do naszych potrzeb. Pozyskane środki zostaną przeznaczone na zakup nieruchomości oraz ewentualny remont.

Anna Nowicka-Bala – Założyciel i główny udziałowiec. Dlaczemu to moje miejsce na ziemi, w którym mogę realizować tysiące pomysłów zarażając swoją energią wszystkich naszych gości i klientów.

Przyłącz się do nas !!! 

Każdy nowy udziałowiec otrzyma:

 • voucher na bezpłatną kawę i ciastko,
 • przy zakupie pakietu udziałów za min. 1.000 zł - stałą kartę zniżkową na naszą pełną ofertę.

Cel : 1 200 000 pln
Czas trwania: 4 maja 2020 - 3 sierpnia 2020

Notowania i informacje giełdowe

Aktualna cena za aktywo 50,00 zł
Wzrost 0,00%
Obrót 216 500 zł
Wolumen obrotu 4 330
Liczba transakcji 76
Aktywa w obrocie 18,03%

Zlecenia sprzedaży

Cena aktywów Liczba aktywów Kup
50,00 973 Zaloguj się, aby kupić

Ogłoszenia dotyczące spółki

Brak ogłoszeń.