Rejestracja
Strona główna Spółki • Notowania Ogłoszenia giełdowe Szukasz finansowania? FAQ

Informacje podstawowe

Mamona i Przyjaciele sp. z o.o.

Warszawa 01-845 Warszawa, Schroegera 90/B
Wiarygodny
NIP: 1182207723
Regon: 38581162200000
KRS: 0000834372
Zarząd:

Anna Nowicka-Bala

Mamona - to pierwsza w Polsce usługa płatności bezgotówkowych między osobami fizycznymi ze zintegrowaną funkcją portmonetki. Pierwsze planowane wykorzystanie rozwiązanie nastąpi na platformach własnych MojaParafia.online i wspierajmysie.pl

Mamona i Przyjaciele sp. z o.o. zajmuje się obsługą sklepów internetowych oraz platform sprzedażowych zarówno w zakresie informatycznym, logistycznym, marketingowym oraz administracyjnym, zapewniając pełne wsparcie dla korzystających z usługi firm.

Swoje plany rozwojowe koncentruje są na uzyskaniu statusu Małej Instytucji Płatniczej (MIP) i budowie własnej platformy transakcyjnej realizującej m.in. płatności pomiędzy osobami fizycznymi.
Usługi „koleżeńskie” czy działalności nierejestrowane mają na tą chwilę ograniczone możliwości dokonywania rozliczeń i w tym Mamona i Przyjaciele dostrzegają niezagospodarowaną niszę.

Cel jaki stawia przed sobą Spółka to pozyskanie 150 tys. zł w ramach crowdfundingu.
Mamona sp. z o.o. poza skorzystaniem z możliwości crowdfundingu na Prostej Giełdzie będzie również korzystała z możliwości wtórnego obrotu udziałami na platformie.

Czym wyróżnia się Mamona na tle polskich operatów płatności ?
Poza standardową usługą płatności B2C Mamona jako jedyny polski operator będzie obsługiwać płatności między osobami fizycznymi nieprowadzącymi działalności gospodarczej.
Z wykorzystaniem usługi Mamona będzie istniała możliwość obsługi klasycznych modeli sprzedażowych dla użytkowników profesjonalnych prowadzących działalność gospodarczą jak również rozliczenia usług „koleżeńskich” oraz nierejestrowanej działalności.
Model biznesowy usługi Mamona zakłada, że konta dla użytkowników będą bezpłatne, a mikroprowizje będą pobierane jedynie od transakcji.

Dotychczasowe koszty projektu
• Budowa platformy transakcyjnej 130 000 zł
• Model prawny w tym dokumentacja i wniosek MIP – 35 000 zł

Cel zbiórki
Pozyskane 150 000 zł zostaną przeznaczone na:
• 46 000 zł rozbudowa platformy transakcyjnej
• 54 000 zł działania promocyjne i reklamowe
• 50 000 zł zapewnienie dodatkowych zasobów związanych z obsługą helpdesk oraz weryfikacją użytkowników

Aktualny status projektu
Spółka planuje w ciągu najbliższych 3 miesięcy uzyskać wpis do prowadzonego przez KNF rejestru dostawców usług płatniczych i wydawców pieniądza elektronicznego
Na chwilę obecną, jeszcze przed uzyskaniem wpisu, przygotowujemy rozwiązanie informatyczne w postaci platformy transakcyjnej również w wersji mobile. Już wkrótce zostanie udostępniona wersja testowa z API dla popularnych platform ecommerce oraz dedykowane interfejsy dla partnerów, którzy będą chcieli zaimplementować rozwiązanie Mamony w swoich serwisach/sklepach/platformach ogłoszeniowych.

Komercyjny start platformy planowany jest w 3Q 2020.

O spółce
Spółka Mamona i Przyjaciele sp. z o.o. została założona przez zespół, który posiada doświadczenie przy realizacji projektów na potrzeby uruchomienie MIP oraz kilkanaście projektów platform ecommersowych wykorzystujących zaawansowane modele płatnicze, w tym obsługa płatności bezpośrednich. Doświadczony zespół stanowi największą wartość spółki i jest fundamentem zapewniającym skuteczne realizowanie postawionych założeń.

Anna Nowicka-Bala – Założyciel i główny udziałowiec.
Jestem związana z kierowaniem projektami informatycznymi i zespołami od ponad 15 lat. Rynek usług finansowych dostępnych na polskim rynku dla przedsiębiorców i osób prywatnych przeanalizowałam wielokrotnie zarówno dla projektów własnych jak i na zlecenia klientów. Wiem, że jest miejsce dla jeszcze jednego, który wypełni lukę przelewów między osobami fizycznymi.

Notowania i informacje giełdowe

Aktualna cena za aktywo 0,00 zł
Wzrost 0,00%
Obrót 0 zł
Wolumen obrotu 0
Liczba transakcji 0
Aktywa w obrocie 0,00%

Zlecenia sprzedaży

Cena aktywów Liczba aktywów Kup
150,00 1 000 Zaloguj się, aby kupić

Ogłoszenia dotyczące spółki

Brak ogłoszeń.